Спортивный магазин
Заказ по телефону:
+38 (097) 938-90-72
+38 (066) 864-97-80
В корзине пока ничего нет.
Sportland / Статьи / Дитячий майданчик-важливий етап в розвитку дитини /

Дитячий майданчик-важливий етап в розвитку дитини

В житті батьків наступає момент, коли прогулянок з дитиною у колясці стає замало. І наступає чергова сходинка прогулянок – відпочинок на дитячому майданчику. Цікаво, хто головний на дитячому майданчику, батьки чи діти? Перше, що спадає на думку, що діти. Але чому тоді на дитячому майданчику чути «туди не ходи», «не чіпай цього», «цього не можна», «будь біля мене і не бігай»? Деякі батьки не розуміють для чого вони виходять на майданчик. Звичайно, скажете, для розвитку дитини, щоб було весело і цікаво. Але не завжди батьки враховують інтереси дитини. Головне, щоб їм, дорослим, було зручно. І тих, хто каже «туди не можна, так не треба» багато. Адже дитина може впасти, забруднитися. А це трата материнських душевних і фізичних сил. Легше зразу заборонити.

У психології розвитку дитини є золоте правило :"Не втручайтесь у справу, якою займається дитина, якщо вона не просить допомоги. Своїм невтручанням ви кажете їй: «Ти у безпеці. У тебе все вийде. Ти це можеш".  Інколи на дитячому майданчику батьки хвилюються, що дитину образять інші діти. Проте часто це дає початок новій грі. І задача батьків контролювати дитячі взаємини та втручатися лише тоді, коли діти самі не можуть знайти вихід з ситуації конфлікту. Незамінним полем для цього етапу розвитку дитини є дитячий майданчик. Адже дитина завжди в полі зору батьків знаходиться, але в той же час самостійна у виборі гри і друзів. Мамі залишається контролювати безпеку дитини і трохи відпочити від побутових клопотів. У плані безпеки батьки можуть самостійно оглянути дитячий майданчик перед грою (або прийти вранці, коли дітей ще мало і видно всі нюанси). Чи всі деталі на своєму місці, наскільки чисто всередині, який пісок у пісочниці. Важливо, щоб дитячий майданчик був якісним. Фірма-виробник повинна давати гарантії і мати відповідні сертифікати. Адже і дерево, і фарба, і кріплення повинні бути якісними. Перш за все для безпеки дитини. А відпочити мама зможе тоді, коли декілька лавочок на дитячому майданчику, щоб зручно пересідати і «шпигувати» за дитиною. Щоб не хвилюватись за зовнішній вигляд маляти, на дитячий майданчик підбирати зручні речі, які легко прати, у яких мінімум ланцюжків, карманів, взуття бажано без шнурівки, краще на липучці, щоб ненароком не зачепилась дитина за виступи чи не заплуталась.

Дитячий майданчик – важливий етап розвитку дитини. Це своєрідна Академія Дитинства. Кожного дня, проведеного на дитячому майданчику, дитина навчається обирати, приймати рішення, знаходити друзів. Це не замінять жодні курси, няні і розвивальні центри. Дитина відчуває впевненість коли поряд знаходяться найближчі люди, які за потреби прийдуть на допомогу. І врешті решт, якісний дитячий майданчик – це безпека і спокій батьків.

Створюється ланцюжок: дитячий майданчик – впевнена, розумна, здорова дитина – спокійна, впевнена, любляча мама і дружина – гармонійна і здорова сім'я.